המדריך המלא שלך לבריטניה ETA לאזרחי מיקרונזיה

אם יש לך תוכניות לבקר בבריטניה משנת 2024 ואילך, עליך לדעת על מערכת הרשאת הנסיעות האלקטרונית הנכנסת בבריטניה. נוסעים הזכאים כיום לתוכנית הפטור מוויזה יצטרכו להגיש בקשה ל- ETA לפני העלייה לכל טיסה לכיוון בריטניה. מדריך זה מסביר כיצד ETA החדש בבריטניה ישפיע על אנשים הנוסעים ממיקרונזיה המעוניינים לבקר בבריטניה. הוא גם מציע עצות כיצד להשיג את ETA בריטניה עבור אזרחי מיקרונזיה.

מהו ETA בריטניה עבור אזרחי מיקרונזיה?

מערכת ETA החדשה בבריטניה היא מרכיב מרכזי בתוכנית של ממשלת בריטניה ליצור את המערכת היעילה ביותר בעולם להגירה חוקית ובקרת גבולות. המערכת הדיגיטלית תוקם לפני סוף 2024 ותפעל על פי אותם עקרונות כמו תוכנית ETA בקנדה וה- ESTA האמריקאי. ETA בריטניה הוא לא אותו דבר כמו ויזה. עם תהליך בקשה הרבה יותר פשוט, ETA מתפקד כהיתר דיגיטלי. זה נותן למבקרים מחו"ל אישור להיכנס לבריטניה.

כיום ישנן 92 מדינות שאינן דורשות ויזה לכניסה לבריטניה. מטיילים ממדינות אלה יכולים להגיש בקשה ל- ETA בבריטניה אם הם מתכננים לבקר במדינה פחות משישה חודשים. מבקרים הנוסעים על ETA לא יכול לעבוד בזמן שהם בארץ. סיבות תקפות לביקור במסגרת התוכנית כוללות תיירות, קורסי לימוד, ביקור משפחה / חברים, נסיעה לטיפולים רפואיים או כניסה לבריטניה למטרות עסקיות.

מה המשמעות של המערכת החדשה הזו עבור אזרחי מיקרונזיה?

מיקרונזיה היא אחת מ -92 מדינות ברחבי העולם שהיא חלק מתוכנית הפטור מוויזה הנוכחית לבריטניה. בעלי דרכון מיקרונזי יכלו לנסוע לבריטניה ללא ויזה. זה יישאר כך, אך כעת הם יצטרכו להגיש בקשה ל- ETA בבריטניה אם ברצונם להיכנס לבריטניה.

עם ETA תקף בבריטניה, אזרחי מיקרונזיה יכולים להיכנס לבריטניה לשהייה של עד שישה חודשים. למרות שהם לא יהיו זכאים לעבוד, הם יכולים להירשם לקורסי לימוד. אזרחים מיקרונזיים המעוניינים לבלות זמן רב יותר בבריטניה או המעוניינים לעבוד במדינה חייבים להגיש בקשה לוויזה בנפרד.

כיצד להגיש בקשה ל- ETA בבריטניה לאזרחי מיקרונזיה

עדיין לא כל המידע בנוגע ל-ETA החדש בבריטניה סוכם, אך הממשלה פרסמה מידע בנוגע לזכאות ל-ETA. אזרחי 92 המדינות שנמצאות כעת בתוכנית הפטור מוויזות יצטרכו להגיש בקשה ל-ETA, ומיקרונזיה היא אחת מאותן מדינות.

רשימה של דרישות ETA פורסמה, אך היא כפופה לשינויים לפני השלמת המידע על המערכת. רשימה זו מספקת מידע על מה מועמדים ETA יכול לצפות מתוך התהליך.

אזרחי מיקרונזיה יצטרכו למלא את בקשת ETA באופן מקוון. המערכת היא דיגיטלית בלבד. אין חלופות מבוססות נייר זמינות. הנוסעים צריכים להכין את כל הנתונים הדרושים שלהם לפני מילוי הטופס. מידע זה כולל:

• תמונת פספורט דיגיטלית עדכנית.
• דרכון ביומטרי תקף שהונפק על ידי מדינה ברשימה.
• מידע אישי הכולל פרטי התקשרות, תאריך לידה ופרטי תעסוקה וכו'.
• כרטיס חיוב/אשראי לתשלום אגרת בקשה ETA בבריטניה.
• הסיבה לביקור המטייל בבריטניה.
• פרטים על הטיול, כולל כתובת בעת השהייה בבריטניה.

מועמדים ממיקרונזיה יתבקשו לספק מידע על עברם. זה כולל גילוי של כל עבר פלילי בעבר או חברות קודמת בארגון/קבוצה אסורים. כמו כן, עליהם לגלות אם ביצעו עבירות הגירה בעבר. נתונים אלה ישמשו את פקידי ההגירה כדי לקבוע אם יש להגדיר את המבקש כסיכון ביטחוני לבריטניה. כל המועמדים הנחשבים לסכנה לביטחונם של תושבי בריטניה יידחו בקשתם.

כיצד מעובד ETA בריטניה לאזרחי מיקרונזיה?

כל מבקשי ETA חייבים לשלם עמלה שאינה ניתנת להחזר באמצעות כרטיס אשראי או חיוב לפני שניתן יהיה לעבד את בקשתם. לאחר השלמת הבקשה ותשלום האגרה, זמן הטיפול יתחיל. עיבוד ETA יכול להימשך עד 72 שעות.

נוסעים ממיקרונזיה חייבים לקבל אישור ETA שלהם לפני שהם יכולים להיכנס לבריטניה. יש להגיש בקשות מוקדם מספיק כדי לאפשר טיפול לפני הנסיעה. אם ETA של מועמד נדחה, ייתכן שהוא יוכל לערער על ההחלטה או להגיש בקשה לוויזה. תהליך זה הוא תהליך ארוך הרבה יותר.

כל הנוסעים המגיעים ממיקרונזיה לבריטניה ידרשו ETA ללא קשר לסוג הנסיעה שהם מתכננים. נדרש בין אם הנוסע מגיע לבריטניה במטוס, רכבת, מכונית או מעבורת. מסיבה זו, נוסעים צריכים לוודא כי ETA שלהם מאושר לפני שהם מתחילים את המסע שלהם לבריטניה.

כל חברות התעופה יידרשו להבטיח שלנוסעים יש ETA כתנאי להובלה שלהם. אזרחים מיקרונזיים הנוסעים לבריטניה חייבים להציג את ETA המאושר שלהם כאשר הם מגיעים לשדה התעופה, התחנה או הנמל שלהם. אי הצגת ETA יכולה להיחשב עילה לסירוב לעלות למטוס. ברגע שנוסע מגיע לבריטניה, הוא יצטרך שוב להציג ETA מאושר המקושר לדרכון הביומטרי שלו.

נסיעה עם ETA בריטניה לאזרחי מיקרונזיה

המדינות המרכיבות את הממלכה המאוחדת הן אנגליה, ויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד. קיום ETA תקף בבריטניה מעניק לאזרחי מיקרונזיה חופש תנועה מוחלט בין המדינות המרכיבות הללו.

אזרחים מיקרונזיים בבריטניה

מיקרונזיה היא מדינה של יותר מ -116 מיליון תושבים. אזרחיה נוסעים לבריטניה ממגוון סיבות הכוללות תיירות, השכלה גבוהה ועסקים. נוסעים ממיקרונזיה שרוצים לברר פרטים נוספים על התוכנית הנכנסת צריכים לעיין בדף השאלות הנפוצות הרשמי של ETA.