המדריך שלך ל- ETA בבריטניה לאזרחי אנטיגואה וברבודה

בריטניה מציגה תוכנית הרשאת נסיעות חדשה שתשפיע על מבקרים רבים. ה-ETA, שמחליף את המערכת הנוכחית של פטור מוויזות, יהיה בתוקף עד שנת 2024. מטיילים מאנטיגואה וברבודה המתכננים ביקור בבריטניה צריכים להכיר את המערכת החדשה הזו. המשך לקרוא לקבלת מדריך למערכת ETA החדשה ולמד כיצד היא תשפיע על אזרחי אנטיגואה וברבודה.

מהו ETA בבריטניה לאזרחי אנטיגואה וברבודה?

מערכת הרשאת הנסיעות האלקטרונית, או ETA, היא מאמץ של ממשלת בריטניה להפוך את גבולות המדינה לדיגיטליים. נוסעים מתמידים עשויים כבר להכיר תוכניות כאלה, כולל ESTA של ארצות הברית או ETA הקנדי. מערכות אלה הן ההשראה ל-ETA, שיפעל באופן דומה מאוד.

למעשה, ETA משמש כהיתר דיגיטלי, המעניק למחזיק אישור לבקר בבריטניה. חשוב לציין כי ETA אינה ויזה. במקום זאת, היא מחליפה את תוכנית הפטור מוויזות הנוכחית לאזרחי אנטיגואה וברבודה. ברגע שמערכת ETA תיכנס לתוקף, הממשלה הבריטית תוכל לפקח יותר על האנשים הנכנסים והיוצאים מהמדינה. זה יוצר תהליך סינון חזק יותר עבור אלה המגיעים לבריטניה.

כיצד ETA משפיע על אזרחי אנטיגואה וברבודה?

נכון לעכשיו, לבריטניה יש פטור מוויזה בתוקף לאזרחי 92 מדינות. רשימה זו כוללת את מדינות חבר העמים, כגון אנטיגואה וברבודה. כאשר תוכנית ETA תתחיל, נוסעים ממדינות אלה יושפעו. הם יצטרכו להגיש בקשה ל- ETA לפני הכניסה לבריטניה, מכיוון שמערכת הפטור מוויזה הישנה כבר לא תהיה תקפה.

ETA בריטניה לאזרחי אנטיגואה וברבודה יונפק למטיילים הנכנסים לבריטניה ממספר סיבות שונות. אלה עשויים לכלול:

•תיירות
• נסיעות עסקים
• קורסים קצרי מועד או תוכניות לימוד
• ביקורים אצל חברים ובני משפחה
• טיפול רפואי

חשוב לציין כי ETA אינו מכסה מבקרים המעוניינים לעבוד בזמן שהותם בבריטניה.

ברגע שאזרח אנטיגואה וברבודה קיבל ETA, הוא יכול להישאר במדינה לתקופה של עד שישה חודשים. אם הם רוצים להישאר לתקופה ארוכה יותר או מתכננים לעבוד בבריטניה, הם יצטרכו להגיש בקשה לוויזה נפרדת.

הגשת בקשה ל- ETA בבריטניה לאזרחי אנטיגואה וברבודה

מידע מסוים על מערכת ETA שוחרר. הדבר נתון לשינויים, וסקירה מדויקת יותר של התוכנית תפורסם בסמוך למועד תחילתה. עם זאת, המידע הזמין כרגע נותן למטיילים מושג למה לצפות.

פורסמה רשימת דרישות עבור ETA. נכון לעכשיו, הוא כולל:

• דרכון ביומטרי תקף ממדינה ברשימת הזכאות.
• תמונת פספורט דיגיטלית עדכנית.
• מידע אישי – יכלול נתונים שונים, כגון תאריך לידה, מידע תעסוקתי, פרטי התקשרות וכו'.
• הסיבה לביקור הנוסע בבריטניה.
• כמה פרטים על הטיול המתוכנן לבריטניה, כגון כתובת בעת השהייה בארץ.
• אגרת בקשה ETA.

בנוסף למידע זה, הנוסעים צפויים לחשוף כמה פרטים חשובים על עברם. המועמדים יישאלו אם יש להם עבר פלילי, אם הם ביצעו אי פעם עבירות הגירה כלשהן, ואם הם או היו אי פעם חברים בארגון אסור. שאלות אלה נועדו לסנן נוסעים שעלולים להוות איום פוטנציאלי על בריטניה; אם מועמד נחשב לסיכון ביטחוני, בקשת ה- ETA שלו תידחה.

נוסעים יצטרכו להגיש בקשה ל- ETA באופן מקוון. ETA היא מערכת דיגיטלית לחלוטין, ולכן לא יהיו חלופות מבוססות נייר זמינות.

עיבוד ETA בבריטניה עבור אזרחי אנטיגואה וברבודה

לפני הנסיעה, המבקרים צריכים למלא את טופס בקשת ETA במלואו. האורחים יצטרכו גם לשלם תשלום שאינו ניתן להחזר. עד לתשלום האגרה, הבקשה לא תיחשב כמלאה. יש לשלם את האגרה במלואה לפני שניתן יהיה לטפל בבקשה.

נוסעים יצטרכו לאפשר מספיק זמן לעיבוד בקשת ה-ETA שלהם. זמן העיבוד של ETA צפוי להימשך עד 72 שעות. זה הכרחי כי המבקרים יש ETA הושלם לפני שהם הולכים לשדה התעופה כדי להתחיל את המסע שלהם לבריטניה, אז הם צריכים להשלים את היישום שלהם זמן רב מראש.

צפוי כי חברות התעופה יהפכו ETA שהושלם כתנאי להובלה. ללא ETA, הנוסעים עלולים להיות מנועים מעלייה למטוס ולא יוכלו להתחיל את נסיעתם. הם יצטרכו להציג את ETA המאושר שלהם כאשר הם בשדה התעופה היוצא שלהם ושוב עם הגעתם לבריטניה.

נסיעה עם ETA בריטניה לאזרחי אנטיגואה וברבודה

כאשר נוסע מקבל ETA בריטניה עבור אזרחי אנטיגואה וברבודה, הם יכולים לבלות עד שישה חודשים בתוך המדינה. במהלך תקופה זו, הם יכולים לנוע בחופשיות ברחבי בריטניה. למרות שבריטניה מורכבת מארבע מדינות מרכיבות, אין בקרת גבולות פנימית. המשמעות היא שנוסעים יכולים לעבור בין אנגליה, סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד ללא בדיקות או טפסים נוספים למילוי. הרפובליקה של אירלנד היא מדינה עצמאית, ולכן היא אינה מכוסה על ידי ETA בריטניה.

ETA תקף רק עבור בריטניה. אזרחי אנטיגואה וברבודה המתכננים לבקר במדינות אירופאיות אחרות יצטרכו לחפש את דרישות הכניסה האישיות לפני הנסיעה.

אזרחי אנטיגואה וברבודה בבריטניה

מכיוון שאנטיגואה וברבודה היא מדינה בחבר העמים, יש לה קשרים חזקים עם בריטניה. ישנם כ -4,000 תושבים ילידי אנטיגואה וברבודה בבריטניה. זה אולי נראה כמו מספר קטן, אבל אנטיגואה וברבודה עצמה יש אוכלוסייה של פחות מ -100,000.

אזרחי אנטיגואה וברבודה מגיעים לעתים קרובות לבריטניה כדי לבקר את חבריהם ובני משפחתם, ללמוד, לצאת לנסיעות עסקים או לצאת לחופשה. היעדים הפופולריים ביותר הם ערים גדולות כמו לונדון, ויש טיסות ישירות מדי יום בין לונדון לאנטיגואה.