ETA בריטניה לאזרחי גרמניה: כל מה שאתה צריך לדעת

מבקרים המתכננים לנסוע לבריטניה בשנת 2024 צריכים להיות מודעים למערכת ETA החדשה. ETA בריטניה עבור אזרחים גרמנים הוא אישור נסיעה שישמש כדי לאפשר כניסה לבריטניה. אזרחים גרמנים זכאים לפטור מוויזה וזקוקים רק לדרכון כדי להיכנס לבריטניה. עם כניסתה של מערכת ETA, אזרחים גרמנים יצטרכו להגיש בקשה ל- ETA לפני ביקור בבריטניה. מדריך מקיף זה מסביר את ההשפעה של ETA החדש בבריטניה על נוסעים מגרמניה לבריטניה ומציע תובנות כיצד להגיש בקשה לאישור נסיעה.

מהו ETA בריטניה עבור אזרחי גרמניה?

כחלק מתוכנית לשנות את הגבול של בריטניה, משרד הפנים הציג חוק לאום וגבולות. הצעת החוק מציגה דרישות אוניברסליות להיתר נסיעה כדי למלא את הפער בהרשאות מתקדמות. למדינות הזכאיות לאישור נסיעה אלקטרוני (ETA) יש מגבלות שאינן ויזה בגבולות. לדוגמה, אזרחים גרמנים זקוקים רק לדרכון כדי להיכנס לבריטניה. עם ETA בריטניה החדשה עבור אזרחים גרמנים, נדרש אישור מראש לפני שגרמנים מורשים להיכנס לשטח הבריטי.

הכנסת ETA הבריטי היא חלק מהמאמצים לשפר את בקרת הגבולות. נכון לעכשיו, קבוצות מסוימות של אנשים אינן דורשות אישור מראש כדי לנסוע לשהייה קצרה, ורשויות הגבול זקוקות למידע נוסף ולזמן כדי להעריך את הסיכונים הנשקפים מהנוסעים. לפיכך, ETA יאפשר למבקרים לבקש אישור מראש לבקר במדינה, נותן לרשויות הגבול מספיק זמן להעריך את המידע של הנוסע ואת הסיכונים שהם מציבים. התוכנית מספקת לאזרחים וחברות תעופה גרמניות הודעה מראש על יכולתם לנסוע לבריטניה. באופן דומה, מערכות אלקטרוניות לאישור נסיעות נמצאות בשימוש בקנדה, אוסטרליה וארה"ב.

נכון לעכשיו, ממשלת בריטניה עדיין מניחה את היסודות למערכת ETA, שתושק בשנת 2024. הצעת חוק הלאום והגבולות תספק את התקנות והכללים לניהול תוכנית ETA. לדוגמה, הצעת החוק קובעת כללי הגירה לדחייה או אישור של בקשת ETA.

מהן הדרישות של ETA בריטניה עבור אזרחי גרמניה?

מערכת ETA החדשה בבריטניה תהיה זמינה באופן מקוון ותוכל להעניק היתרים לשהייה קצרה בבריטניה. אזרחים גרמנים המתכננים לנסוע לבריטניה חייבים להגיש בקשה ל- ETA. שלא כמו ויזה לבריטניה עבור אזרחים גרמנים, ETA יהיה מהיר וקל יותר להשיג. חלק מהדרישות עבור אזרחים גרמנים המגישים בקשה ל- ETA כוללות:

• פרטים אישיים: על הנוסעים לספק מידע אישי רלוונטי במהלך הגשת הבקשה. מלבד השם המלא, המבקרים חייבים להזין את תאריך הלידה והמגדר שלהם. חשוב לבדוק אם יש שגיאות כתיב ולמלא את סעיפי החובה כדי למנוע דחייה או סירוב של הבקשה.
• דרכון בתוקף: נוסעים גרמנים חייבים לספק דרכון תקף המציג את מדינת האזרחות ואת מספר הדרכון. חשוב לכלול את תאריך הנפקת הדרכון ואת תאריך התפוגה של הדרכון. הדרכון צריך להיות בתוקף לפחות שלושה חודשים מיום הנסיעה של המבקר. הדרכון צריך להיות גם ביומטרי עם תמונה דיגיטלית עדכנית העומדת בהנחיות. נוסעים עם לאומים אחרים צריכים לציין את המידע במהלך היישום.
• פרטי קשר: אפליקציית ETA צריכה לכלול פרטי קשר תקפים של הנוסע. זה מקל על יצירת קשר עם הנוסעים בנוגע לאישור או דחייה של ETA. על המבקרים לספק את מספר הטלפון או הטלפון הנייד שלהם או פרטי הקשר שלהם עבור הורה או אפוטרופוס חוקי. יש לספק גם את כתובת הדוא"ל של המבקש מכיוון שסטטוס ETA בבריטניה יועבר באמצעות דוא"ל.
• פרטי מסלול נסיעה: הנוסע עשוי להידרש לספק את פרטי מסלול הנסיעה שלו ואת מטרת ביקורו בבריטניה. אם המבקר מתכנן לנסוע לערים שונות בבריטניה, עליהם לספק פרטים ואת מקום המגורים בבריטניה.
• פרטי תשלום: נוסעים חייבים להגיש תשלומים בכרטיס אשראי או חיוב באופן מקוון כדי לעבד את בקשת ETA בבריטניה. אישור הנסיעה יעובד או יאושר רק עם פרטי התשלום.
• שאלות זכאות: בקשת ETA בבריטניה דורשת מהנוסע לענות על שאלות זכאות. לדוגמה, מבקר צריך לספק פרטים על היסטוריית הגירה קודמת, כולל דחיית גבולות או ויזה. מבקר עם עבר פלילי צריך גם לציין את פרטי העבירות שלהם ואת היסטוריית ההחזקה או השימוש בסמים. נוסעים עם השתייכות או אישומים בטרור חייבים לציין את הקשר שלהם ואת האשמות הטרור הקודמות שלהם. שאלות הקשורות לבריאות ייכללו גם הן בבקשה. לדוגמה, ייתכן שמבקר יצטרך לספק פרטי חיסון או חיסון.

לאחר שתספקו את הפרטים הנדרשים בטופס הבקשה, הנוסעים יוכלו לבצע את התשלום ולהגיש את הבקשה באופן מקוון. התגובה לבקשה אורכת 48 עד 72 שעות. לפיכך, על הנוסעים להגיש בקשה ל- ETA מראש לפני מועד הנסיעה. האישור של ETA בריטניה מסופק באמצעות דוא"ל.

מהם היתרונות של ETA בריטניה לאזרחי גרמניה?

יישום מקוון וזמן עיבוד קצר הם היתרונות העיקריים של ETA בבריטניה. נוסעים יכולים לבקש ETA במהירות, אפילו לנסיעות בהתראה קצרה. אישור ETA לוקח 48 עד 72 שעות, וזה קצר יותר מאשר הגשת בקשה לוויזה לפני ביקור בבריטניה. עם זאת, על הנוסעים לוודא שהם מספקים מידע מדויק כדי למנוע סירוב להיתר ETA.

ETA בריטניה מועילה לאזרחי בריטניה וגרמניה מכיוון שהיא מגבירה את הביטחון בתוך בריטניה. על ידי בדיקת כל מי שנכנס ויוצא מהמדינה, ממשלת בריטניה יכולה להבטיח ביטחון לאזרחיה ולזרים בגבולותיה.

ETA בריטניה גם מאיץ את הכניסה לבריטניה בנקודות הגבול. נוסעים גרמנים יעברו את הגבול מבלי לספק מסמכים נוספים. הבקרות האוטומטיות במחסומי הגבול יסרקו את הדרכון ויבדקו את מצב ה- ETA לפני אישור הכניסה למדינה. התהליך לוקח כמה דקות, והמבקרים לא צריכים לעמוד בתור במשך שעות.

נסיעה לבריטניה מגרמניה

ETA בריטניה עבור אזרחים גרמנים מאפשר נסיעות בבריטניה למטרות שונות. מבקרים יכולים לחצות את שטח בריטניה למטרות עסקיות כמו השתתפות בכנסים וסדנאות. עם זאת, הם אינם מורשים לנהל עסקים או לעבוד במדינה ללא אשרה או אישור עבודה.

הגשת בקשה ל- ETA בבריטניה מאפשרת לאזרחים גרמנים לנסוע דרך המדינות המרכיבות את בריטניה, כולל צפון אירלנד, וויילס, אנגליה וסקוטלנד. המבקרים יכולים להשתמש ב- ETA הבריטי לתיירות ולחקור אטרקציות וציוני דרך באזור. נוסעים יכולים גם להשתמש בהיתר כדי לבקר בבריטניה ללימודים קצרי טווח או לטיפול רפואי.

ETA בריטניה תקף לשהייה לטווח קצר במדינה. אזרחים גרמנים יכולים להשתמש בהיתר הנסיעה למשך שישה חודשים לפני שתוקפו פג. לקבלת מידע נוסף על דרישות ETA ויישום, עיין בשאלות נפוצות של ETA.