ה-ETA בבריטניה לאזרחים טייוואנים: מדריך מלא

אזרחים טייוואנים נהנו מנסיעות ללא ויזה לבריטניה (בריטניה) מאז 2009. עם זאת, בשנת 2024, אזרחים טייוואנים הנוסעים לאנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד חייבים לקבל אישור נסיעה אלקטרוני (ETsA). מערכת היתרי הנסיעה הדיגיטליים החדשה של ממשלת בריטניה מיועדת לזרים שאינם זקוקים לויזה כדי לנסוע לבריטניה. זה כולל את הטייוואנים.

למידע נוסף על ה-ETA בבריטניה לאזרחים טייוואנים, כולל זכאות, תנאים מוקדמים, תהליך הבקשה והשפעתו על נסיעות לבריטניה.

מדוע ה-ETA בבריטניה מוצג עבור נוסעים טייוואנים

ה-ETA הוא חלק מיוזמה רחבה יותר של ממשלת בריטניה לקראת גבול "דיגיטלי כברירת מחדל" ושיפור האבטחה שלו. זה מאפשר לממשלה הבריטית יותר שליטה ופיקוח על אנשים הנכנסים למדינה. המטרה היא לעזור להרתיע מהגרים בלתי חוקיים וקבוצות פשע מאורגן מלהיכנס למדינה ולזהות איומים פוטנציאליים אחרים על הביטחון הלאומי לפני שהם מגיעים לאדמת בריטניה.

ה-ETA בבריטניה נועד גם לשפר את בקרת הגבולות ולייעל את תהליך ההגירה עבור נוסעים מאומתים מראש, בסיכון נמוך.

עבור אזרחי טייוואן, ה-ETA מציג הטבות הכוללות את הדברים הבאים:

 • זה מהיר וקל ליישם ולקבל אישור זמן הגעה מאושר.
 • זה משתלם יותר מאשר היתרי נסיעה דיגיטליים דומים שנכפו על ידי מדינות אחרות.
 • אתה רק צריך להגיש בקשה ל-ETA כל שנתיים – לא בכל פעם שאתה מבקר בבריטניה.

כיצד מערכת ETA בבריטניה תשפיע על אזרחי טייוואן

נכון לעכשיו, אזרחי טייוואן אינם זקוקים ל-ETA כדי לבקר בבריטניה. לאחר שהמערכת תיפתח עבור נוסעים טייוואנים בשנת 2024, עליהם להגיש בקשה ולקבל אישור יציאה מאושר בבריטניה לפני הנסיעה לבריטניה. חובה להגיע בדרך האוויר, הים או היבשה.

ETA בבריטניה תקף למטרות הנסיעה הבאות:

 • שהות קצרת טווח של פחות משישה חודשים (180 ימים) לתיירות, לימודים קצרים, ביקור חברים ובני משפחה ופעילויות עסקיות וטיפולים רפואיים מותרים
 • שהות לטווח קצר עד שלושה חודשים (90 יום) בזכיון אשרת עובד יצירתי
 • מעבר דרך בריטניה (כלומר, החלפת מטוסים), בין אם עוברים בביקורת הגבולות בבריטניה ובין אם לאו

כדי להיות זכאים ל-ETA, אזרחי טייוואן חייבים לעמוד בתנאים הבאים:

 • היה אזרח של מדינה שיש לה מעמד של ויתור על ויזה בבריטניה. טייוואן נכללת ברשימת המדינות שאזרחיהן זקוקים ל-ETA כדי לנסוע לבריטניה.
 • להחזיק בדרכון ביומטרי בתוקף לפחות שישה חודשים מעבר לתאריך היציאה המיועד מבריטניה.
 • אין בכוונתך להישאר, לעבוד או ללמוד בבריטניה יותר משישה חודשים.
 • אין לך רישום פלילי והפרות הגירה בעבר בבריטניה או במקומות אחרים.

כל הנוסעים לטייוואן הנוסעים לבריטניה, כולל ילדים ותינוקות , זקוקים ל-ETA לפני הטיול שלהם. הורים ואפוטרופוסים יכולים להגיש בקשה ל-ETA בשמם.

אנשים עם הפרות הגירה בעבר, רישום פלילי או שריצו עונש מאסר של יותר מ-12 חודשים בבריטניה או בכל מדינה אחרת עשויים שלא להיות זכאים ל-ETA. אנשים אלה עשויים לשקול להגיש בקשה לויזה לבריטניה במקום זאת.

אזרחים טייוואנים המתכננים לעבוד או לשהות בבריטניה יותר משישה חודשים עדיין חייבים להגיש בקשה לויזה לבריטניה. הבקשה והעיבוד של ויזה לבריטניה יישארו ללא שינוי עבור אזרחי טייוואן גם לאחר הטמעת מערכת ETA.

דרישות ל-ETA בבריטניה עבור נוסעים טייוואנים

לאחר שה-ETA פתוח לנוסעים טייוואנים, הזכאים ל-ETA בבריטניה חייבים להכין את דרישות היישום הבאות:

 • דרכון ביומטרי שהונפק על ידי טייוואן, שאזרחיה אינם צריכים ויזה כדי לנסוע לבריטניה לנסיעות קצרות
 • תמונת פספורט דיגיטלית עדכנית
 • כתובת אימייל חוקית
 • אמצעי תשלום אלקטרוני תקין, כגון כרטיס אשראי או חיוב, Apply Pay או Google Pay

הגשת בקשה ל-ETA בבריטניה לאזרחים טייוואנים

בקשות ETA בבריטניה לאזרחים טייוואנים יהיו מקוונות דרך האתר הרשמי של ממשלת בריטניה או האפליקציה. אין צורך לבקר בקונסוליות או במשרדי ויזה.

מילוי יישום ETA אמור לקחת כ-15 דקות אם יש לך את כל הדרישות מוכנות. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד מטיילים בטייוואן יכולים להגיש בקשה ל-ETA.

 1. העלה או צלם תמונה של הדרכון שבו תשתמש כדי לנסוע לבריטניה. ודא שאתה כולל את התמונה ואת שתי שורות המספרים והאותיות בתחתית.
 2. העלה תמונת פספורט עדכנית או צלם תמונה באמצעות מצלמת המכשיר שלך, אם יש כזו. זה חייב להיות תמונה מקורית ולא צילום מסך. יש לשמור את התמונות כקובץ jpeg או עם סיומת הקובץ .jpg. ילדים בני תשע ומטה לא יצטרכו סריקה או תמונה של פניהם.
 3. מלא את כל המידע הנדרש. אלה כוללים מידע אישי (כלומר, שם, תאריך לידה), פרטי דרכון, פרטי תעסוקה, כתובת מגורים ופרטים ליצירת קשר. אפליקציית ETA אינה דורשת פרטי נסיעה או דרישות כספיות. עם זאת, נוסעים טייוואנים חייבים להבטיח שהשהות שלהם בבריטניה היא לכל היותר שישה חודשים ויש להם מספיק כספים כדי לכסות את כל הוצאות הנסיעה כדי למנוע בעיות כלשהן.
 4. ענה על שאלות בנושא אבטחה וזכאות. כמו כל מבקר אחר בבריטניה, מבקשי ETA בטייוואן חייבים לחשוף בכנות רישום פלילי, עבירות הגירה קודמות וכל אסוציאציות עם או חברות בכל קבוצה או ארגונים לא חוקיים או בלתי חוקיים.
 5. שלם עבור בקשת ETA בבריטניה באופן מקוון. בקשת ETA בבריטניה עולה 10 פאונד כל אחד. כדי להשלים את הבקשה, עליך לשלם את העמלה באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, Apple Pay או Google Pay.

לאחר הגשת הבקשה המקוונת שלך ל-ETA בבריטניה בהצלחה, תקבל אישור בדוא"ל.

טיפים להגשת בקשה ל-ETA בבריטניה עבור נוסעים טייוואנים

הגשת בקשה ל-ETA בבריטניה היא פשוטה מספיק, אבל עדיין יש מקום לטעויות. כדי להימנע מטעויות נפוצות, עקוב אחר ההנחיות האלה עבור יישום מהיר ויעיל של ETA מקוון בבריטניה.

 • ספק או צלם תמונות ברורות ואיכותיות של הדרכון שלך ושל עצמך. ודא שהתמונות תואמות למפרטי תמונת הדרכון והן בצבע מלא ללא פילטרים או אפקטים.
 • ודא שאתה מספק מידע מדויק ואמיתי. כל מידע שגוי או כוזב ואף הסתרת מידע רלוונטי עלול לגרום לדחיית הבקשה.
 • בדוק מראש אם שיטת התשלום המקוונת שלך עובדת ויש לך מספיק כסף כדי לשלם עבור הבקשה באופן מקוון.
 • הקפד לעיין ולבדוק שוב את פרטי הבקשה שלך לפני הגשה.

אם נוסעים טייוואנים צריכים לתקן טעויות בבקשת ה-ETA שלהם , הם יכולים לעשות זאת במהירות על ידי הגשת הבקשה מחדש ותשלום האגרה שוב. עם זאת, הדבר מומלץ רק אם המבקש בטוח שנעשו טעויות קלות והן הגורם לדחייה הראשונית.

עיבוד ה-ETA בבריטניה לאזרחים טייוואנים

עם הגשת בקשת ETA בבריטניה, המידע של הנוסעים ייבדק ביסודיות כדי לוודא שהם עומדים בכל קריטריוני הזכאות. זה כולל אימות פרטים מול מסדי נתונים מרובים של אבטחה כדי לזהות אי התאמות או בעיות אבטחה פוטנציאליות שעלולות להתעורר באפליקציה.

על המועמדים לקבל החלטה על בקשת ה- ETA שלהם בתוך 72 שעות מהגשת. ברוב המקרים, הנוסעים מקבלים את ה-ETA המאושר שלהם תוך דקות לאחר ההגשה. עם זאת, חשוב לציין שעיבוד של בקשות מסוימות עשוי להימשך יותר משלושה ימים.

כמו אזרחים אחרים הפטורים בויזה, לאזרחים טייוואנים מומלץ להגיש בקשה ל-ETA שלהם לפני הזמנת הטיול שלהם בבריטניה כדי למנוע עיכובים או בעיות אחרות.

אם בקשת ETA נדחתה , אין זה אומר שהמבקש נאסר לחלוטין לבקר בבריטניה. הם יכולים להגיש בקשה לויזה לבריטניה, תהליך ארוך ומורכב יותר שעשוי להשפיע על תאריכי הנסיעה שלך לבריטניה. זה עשוי להיות חיוני להתאים את תוכניות הנסיעה בהתאם.

נסיעה עם בריטניה ETA עבור אזרחים טייוואנים

ה-ETA בבריטניה מקושר דיגיטלית לדרכון של אדם. הוא תקף לשנתיים, ומאפשר ביקורים קצרים מרובים של עד שישה חודשים לביקור. אזרחים טייוואנים חייבים להגיש בקשה ל-ETA חדש לאחר שנתיים או כאשר פג תוקפו של הדרכון שלהם, המוקדם מביניהם, כדי להמשיך להיות מורשים לנסוע לבריטניה.

יציאה לבריטניה

נוסעים טייוואנים שנוסעים לבריטניה חייבים להציג את אותו דרכון ששימש לבקשת ETA המקוונת. אינך יכול להשתמש בדרכון אחר אם יש לך מספר דרכונים. זהו מסמך אלקטרוני או אישור דיגיטלי, כך שאין צורך להדפיס אותו.

לפני העלייה למוביל (כלומר, מטוס, ספינה או רכבת), הרשויות יבדקו אם לנוסעים יש את המסמך המתאים לנסיעה על ידי סריקת הדרכונים שלהם. הם יאפשרו עלייה למטוס רק לנוסעים טייוואנים שיכולים להציג תעודת זמן או ויזה מאושרת בבריטניה. אנשים שעדיין ממתינים להחלטה בבקשתם לא יורשו לעלות.

מגיעים לבריטניה

ETA אינו מבטיח הרשאה של אדם פרטי להיכנס לבריטניה. מבקרים טייוואנים בעלי ETA מאושר בבריטניה חייבים להגיש את מסמכי הזהות שלהם לכוח הגבול של בריטניה עם הגעתם.

ודא שיש לך את התיעוד להוכחת תוכניות הנסיעה שלך להמשך אם תתבקש. זה בדרך כלל אומר הצגת כרטיס ליציאה מבריטניה תוך שישה חודשים מהגעת. ייתכן שיהיה צורך גם להוכיח שיש לך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך בבריטניה במהלך שהותך ולחזור הביתה.

גם אם יש לך ETA בבריטניה, אתה עדיין עלול להרחיק אותך בגבול אם תיכשל בבדיקת גבול או לא תעמוד בתנאי כניסה אחרים.

נוסעים טייוואנים עם ETA מאושר שעברו דרך סוכנות הגבולות בכניסה יכולים לנוע בחופשיות בין ארבע המדינות המרכיבות את בריטניה: אנגליה, סקוטלנד, ויילס וצפון אירלנד.

בתוך בריטניה, מבקרים טייוואנים יכולים להשתמש באמצעי תחבורה שונים, כגון רכבות, מעבורות וטיסות מקומיות. הם רק צריכים להציג תעודה מזהה, בדרך כלל דרכון או רישיון נהיגה, לפני שהם עולים על מעבורת או טיסה פנימית בתוך בריטניה.

ETA בבריטניה אינו תקף באירלנד או במדינות אחרות באירופה.

ה-ETA תקף רק לנסיעות בתוך בריטניה. לא ניתן להשתמש בו כדי להיכנס לרפובליקה של אירלנד, מדינה עצמאית נפרדת או כל מדינה אירופאית אחרת. חשוב לציין שבריטניה אינה חלק מהאיחוד האירופי או מאזור הנסיעות המשותף של שנגן.

נוסעים טייוואנים המתכננים לבקר באירלנד או במדינות אחרות באירופה צריכים לבדוק את דרישות הכניסה של היעד שלהם ולוודא שהם עמדו בהם לפני הזמנת נסיעתם.

נוסעים יכולים לעיין בדף השאלות הנפוצות לקבלת מידע נוסף על ETA בבריטניה.