ETA בריטניה לאזרחי יפן: מדריך מקיף

אזרחים יפנים אינם נדרשים בויזה כדי להיכנס לבריטניה (בריטניה) לתיירות קצרת טווח, פנאי או נסיעות עסקים. עם זאת, בשנת 2024, אזרחים יפנים הנוסעים לבריטניה יידרשו לקבל אישור נסיעות אלקטרוני בבריטניה (ETA). זהו אישור דיגיטלי חדש שחובה לאזרחי מדינות שיכולים לנסוע לאנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד ללא ויזה לנסיעות קצרות. זה כולל אזרחי יפן.

הנה מדריך כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעזור לאזרחים יפנים לנווט במערכת ה-ETA החדשה בבריטניה ולהשיג אחת לפני ביקורם בבריטניה. זה כולל דרישות, תהליך בקשה, ציפיות נסיעה ועוד.

מדוע מציגים את ה-ETA בבריטניה?

הכנסת מערכת ה-ETA בבריטניה היא חלק מהמאמצים של ממשלת בריטניה לעשות דיגיטציה של גבולותיה ולשפר את האבטחה. המטרה היא לסייע במניעת כניסת מהגרים בלתי חוקיים וסינדיקטים של פשע מאורגן לבריטניה. בנוסף, ה-ETA עוזר לזהות איומים על הביטחון הלאומי לפני שהם מגיעים לגבולותיה.

ה-ETA בבריטניה נועד גם לשפר את בקרת הגבולות ולייעל את תהליך ההגירה עבור נוסעים מאומתים מראש, בסיכון נמוך.

עבור אזרחים יפנים, ה-ETA של בריטניה מציג הטבות הכוללות את הדברים הבאים:

 • זה מהיר וקל ליישם ולקבל אישור זמן הגעה מאושר.
 • זה במחיר סביר בהשוואה לאישורי נסיעה דיגיטליים דומים שמדינות אחרות מטילות.
 • אתה רק צריך להגיש בקשה ל-ETA כל שנתיים, לא בכל פעם שאתה מבקר בבריטניה.

כיצד מערכת ETA בבריטניה תשפיע על הנוסעים היפנים

לאחר שה-ETA של בריטניה פועל לשירות אזרחים יפנים בשנת 2024, עליהם להגיש בקשה ולקבל אישור מאושר לפני הנסיעה לבריטניה. זה נדרש לאזרחים שאינם בעלי ויזה ללא קשר לאופן התחבורה לבריטניה. בין אם הם מגיעים בטיסה, בספינה (למשל, כחלק משייט), או מעל היבשה, כגון דרך מנהרת הרכבת המחברת את בריטניה עם צרפת, עליהם להציג ETA לפני העלייה למוביל שלהם.

ETA בבריטניה תקף למטרות הנסיעה הבאות:

 • שהות קצרת טווח של פחות משישה חודשים (180 ימים) לתיירות, לימודים קצרים, ביקור חברים ובני משפחה ופעילויות עסקיות וטיפולים רפואיים מותרים.
 • שהות לטווח קצר עד שלושה חודשים (90 יום) בזכיון אשרת עובד יצירתי
 • מעבר דרך בריטניה (כלומר, החלפת מטוסים), בין אם עוברים בביקורת הגבולות בבריטניה ובין אם לאו

כדי להיות זכאי ל-ETA, היפנים חייבים לעמוד בתנאים הבאים:

 • היה אזרח של מדינה שיש לה מעמד של ויתור על ויזה בבריטניה. יפן נכללת ברשימת המדינות שאזרחיהן זקוקים ל-ETA כדי לנסוע לבריטניה.
 • להחזיק בדרכון ביומטרי בתוקף לפחות שישה חודשים מעבר לתאריך היציאה המיועד מבריטניה.
 • אין בכוונתך להישאר, לעבוד או ללמוד בבריטניה יותר משישה חודשים.
 • אין לך רישום פלילי והפרות הגירה בעבר בבריטניה או במקומות אחרים.

כל הנוסעים, אפילו ילדים ותינוקות, חייבים לקבל תעודת זמן קצרה לפני הנסיעה לבריטניה. הורים ואפוטרופוסים יכולים להגיש בקשה ל-ETA עבור ילדיהם.

אנשים עם עבר פלילי, היסטוריה של הפרות הגירה או עונש מאסר מעל 12 חודשים בבריטניה או במקומות אחרים עשויים שלא להיות זכאים ל-ETA. ייתכן שיהיה עליהם להגיש בקשה לוויזה במקום זאת.

מערכת ה-ETA החדשה לא תשפיע על אזרחים יפנים שמתכננים להישאר בבריטניה יותר משישה חודשים או לעבוד/לגור שם לצמיתות. הם עדיין יצטרכו ויזה מתאימה לבריטניה.

דרישות להגשת בקשה ל-ETA בבריטניה לאזרחים יפנים

אזרחים יפנים הזכאים ל-ETA בבריטניה חייבים להכין את דרישות הבקשה הבאות:

 • דרכון ביומטרי שהונפק על ידי יפן, שאזרחיה אינם זקוקים לויזה כדי לנסוע לבריטניה לנסיעות קצרות.
 • תמונת פספורט דיגיטלית עדכנית
 • כתובת אימייל חוקית
 • אמצעי תשלום אלקטרוני תקין, כגון כרטיס אשראי או חיוב, Apply Pay או Google Pay

הגשת בקשה ל-ETA בבריטניה

אזרחים יפנים יכולים להגיש בקשה מקוונת לקבלת ETA דרך האתר הרשמי של ממשלת בריטניה או האפליקציה. מילוי יישום ETA בבריטניה לוקח דקות ספורות בלבד. זה לגמרי מקוון או ללא נייר, כך שאין צורך בביקורים אישיים בקונסוליות או במשרדי ויזה.

לפני הגשת בקשה ל-ETA, ודא שיש לך את כל הדרישות והמידע. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד אזרחים יפנים יכולים להגיש בקשה.

 1. העלה או צלם תמונה של הדרכון שבו תשתמש כדי לנסוע לבריטניה. ודא שאתה כולל את התמונה ואת שתי שורות המספרים והאותיות בתחתית.
 2. העלה תמונת פספורט עדכנית או צלם תמונה באמצעות מצלמת המכשיר שלך, אם יש כזו. יש לשמור את התמונות כקובץ jpeg או עם סיומת הקובץ .jpg. ילדים בני תשע ומטה לא יצטרכו להעלות תמונת פספורט.
 3. מלא את כל המידע הנדרש. אלה כוללים מידע אישי (כלומר, שם, תאריך לידה), פרטי דרכון, פרטי תעסוקה, כתובת מגורים ופרטים ליצירת קשר.
 4. ענה על שאלות בנושא אבטחה וזכאות. כמו כל מבקר אחר בבריטניה, מבקשי ETA קנדיים חייבים לחשוף בכנות רישום פלילי, עבירות הגירה קודמות וכל אסוציאציות עם או חברות בכל קבוצה או ארגונים בלתי חוקיים או בלתי חוקיים.
 5. שלם עבור בקשת ETA בבריטניה באופן מקוון. בקשת ETA בבריטניה עולה 10 פאונד כל אחד. כדי להשלים את הבקשה, עליך לשלם את העמלה באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, Apple Pay או Google Pay.

לאחר הגשת הבקשה המקוונת שלך ל-ETA בבריטניה, תקבל אישור באמצעות האימייל שסיפקת.

טיפים להגשת בקשה ל-ETA בבריטניה

כדי להימנע מטעויות נפוצות, עקוב אחר ההנחיות האלה עבור יישום מהיר ויעיל של ETA מקוון בבריטניה.

 • ספק או צלם תמונות ברורות ואיכותיות של הדרכון שלך ושל עצמך. ודא שהתמונות תואמות למפרטי תמונת הדרכון והן בצבע מלא ללא פילטרים או אפקטים.
 • ודא שאתה מספק נתונים נכונים ומדוייקים ככל האפשר. מסירת מידע שגוי או שגוי ואפילו מניעת מידע עלולים לגרום לעיכובים או לדחיית הבקשה שלך.
 • בדוק מראש אם שיטת התשלום המקוונת שלך עובדת ואם יש לך מספיק כסף כדי לשלם עבור הבקשה באופן מקוון.
 • הקפד לעיין ולבדוק שוב את פרטי הבקשה שלך לפני הגשה.

עיבוד וקבלת ETA

עם הגשת בקשת ETA בבריטניה, המערכת תאמת את הפרטים שנשלחו מול מספר מאגרי מידע אבטחה כדי לבדוק אם המבקש כשיר ל-ETA.

החלטת בקשת ETA נשלחת בדרך כלל לכתובת הדוא"ל של המבקש תוך שלושה ימים (72 שעות) מהגשה. בעוד שחלק מהמטיילים מקבלים החלטה מיידית, אחרים עשויים להמתין יותר משלושה ימים.

לאזרחים יפנים מומלץ להגיש בקשה ל-ETA בבריטניה לפני הזמנת נסיעתם לבריטניה כדי למנוע עיכובים.

אם נדחתה ETA, האדם רשאי להגיש בקשה חדשה ל-ETA ולשלם שוב את האגרה. אם תעשה זאת, תחילה עליך להתייחס מדוע סירבו לך בעבר אישור זמן הגעה.

אנשים שנמנעו מזמן הגעה לנסיעה לבריטניה לא אומר בהכרח שהם לא יכולים לבקר במדינה. עדיין אפשר להגיש בקשה לויזה מתאימה כדי לנסוע לבריטניה. עם זאת, קבלת ויזה לבריטניה כרוכה בתהליך מורכב יותר ועשויה להימשך זמן רב יותר מאשר קבלת ETA. חיוני להתאים את תוכניות הנסיעה שלך בהתאם.

נסיעה עם זמן הגעה משוער בבריטניה לאזרחים יפנים

ETA בבריטניה מקושר דיגיטלית לדרכון של אדם. הוא תקף לשנתיים, ומאפשר ביקורים קצרים מרובים, כל אחד מהם נמשך עד שישה חודשים בלבד לביקור. עליך להגיש בקשה ל-ETA חדש לאחר פקיעת ההיתר או הדרכון שלך, המוקדם מביניהם, כדי עדיין להיות מורשה לנסוע לבריטניה.

יציאה לבריטניה

מכיוון שמדובר במסמך אלקטרוני, מטיילים אינם צריכים להביא עותק פיזי של זמן ההגעה המשוער שלהם. לנוסעים יפנים עם מספר דרכונים, הקפידו לנסוע לבריטניה עם אותו דרכון ששימש באפליקציה.

לפני העלייה למטוס, לספינה או לרכבת, המובילים יבדקו אם יש לך את המסמך המתאים לנסיעה על ידי סריקת הדרכון שלך. הם יאפשרו עלייה למטוס רק לנוסעים יפנים הנוסעים לבריטניה, שיכולים להציג תעודת זמן קצרה או ויזה מאושרת בבריטניה.

מגיעים לבריטניה

ETA מאושר בבריטניה אינו מבטיח הרשאה להיכנס לבריטניה. עם הגעתם, אזרחים יפנים עם ETA מאושר עדיין חייבים להגיש את מסמכי הזהות שלהם לכוח הגבול של בריטניה או לעבור דרך שער ePassport, אם זמין.

היו מוכנים להראות הוכחה להמשך נסיעה או כרטיס ליציאה מבריטניה תוך שישה חודשים מהגעה לפי בקשה. אם יתבקשו, נוסעים עם ETA חייבים גם להיות מוכנים להראות שיש להם את היכולת הכלכלית לתמוך בשהותם בבריטניה ובמסע הביתה.

פקידי הגירה יכולים לסרב כניסה לבריטניה גם אם למטיילים יש ETA אם הם נכשלים בבדיקת גבולות או לא עומדים בתנאי הכניסה.

לאחר שעברו את אבטחת הגבול, אזרחים יפנים עם ETA מאושר יכולים לנסוע בחופשיות בין אנגליה, סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד.

בתוך ארבע המדינות המרכיבות את בריטניה, מבקרים יפנים יכולים להשתמש באמצעי תחבורה שונים, כגון רכבות, מעבורות וטיסות מקומיות. לפני העלייה למעבורת או טיסה פנימית בתוך בריטניה, הם צריכים רק להציג תעודה מזהה, בדרך כלל דרכון או רישיון נהיגה.

ETA בבריטניה אינו תקף באירלנד או במדינות אחרות באירופה.

ETA בבריטניה אינו מאפשר כניסה לרפובליקה של אירלנד, מדינה נפרדת, ולמדינות אירופיות אחרות. בריטניה אינה חברה באיחוד האירופי או באזור הנסיעות המשותף של שנגן.

יפנים שרוצים לבקר באירלנד או במדינות אחרות באירופה חייבים לברר לגבי דרישות הכניסה של המדינה לפני שמזמינים את נסיעתם.

למידע נוסף על ETA בבריטניה, מטיילים יכולים לבדוק את דף השאלות הנפוצות של ETA .