ETA בריטניה לאזרחים מקסיקנים: מדריך למטיילים

בשנת 2024, מקסיקנים הנוסעים לבריטניה (בריטניה) יידרשו לקבל אישור נסיעה אלקטרוני (ETA). ממשלת בריטניה מיישמת את מערכת היתרי הנסיעה הדיגיטלית החדשה שלה עבור זרים שאינם זקוקים לויזה כדי לנסוע לאנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד. זה כולל אזרחים מקסיקנים.

למד על ה-ETA בבריטניה לאזרחים מקסיקנים, הדרישות שלו, הליכי הבקשה וכיצד זה ישפיע על הנסיעות לבריטניה.

מדוע ה-ETA בבריטניה מוצג לאזרחים מקסיקנים

ה-ETA בבריטניה הוא חלק מיוזמה ממשלתית רחבה יותר לדיגיטליזציה של הגבולות ולשיפור האבטחה. מערכת היתרי הנסיעה הדיגיטלית החדשה מאפשרת לממשלת בריטניה יותר שליטה ופיקוח על אנשים הנכנסים למדינה.

מטרתו היא להרתיע מהגרים בלתי חוקיים וקבוצות פשע מאורגן מלהיכנס לבריטניה ולזהות איומים פוטנציאליים על הביטחון הלאומי לפני שהם מגיעים לאדמת בריטניה.

ה-ETA בבריטניה הוא מסמך נסיעה דיגיטלי יעיל ומאובטח יותר. זה גם נועד לשפר את בקרת הגבולות ולייעל את תהליך ההגירה עבור נוסעים מאומתים מראש, בסיכון נמוך.

עבור אזרחים מקסיקנים, ה-ETA בבריטניה מציג הטבות הכוללות את הדברים הבאים:

 • זה מהיר וקל ליישם ולקבל אישור זמן הגעה מאושר.
 • זה משתלם יותר מאשר היתרי נסיעה דיגיטליים דומים שנכפו על ידי מדינות אחרות.
 • אתה רק צריך להגיש בקשה ל-ETA כל שנתיים – לא בכל פעם שאתה מבקר בבריטניה.

כיצד מערכת ה-ETA בבריטניה תשפיע על המקסיקנים

נכון לעכשיו, אזרחים מקסיקנים אינם צריכים ETA כדי לנסוע לבריטניה.

עם זאת, ברגע שהמערכת מתחילה לקבל בקשות ממקסיקנים בשנת 2024, עליהם להגיש בקשה ולקבל אישור יציאה מאושר בבריטניה לפני הנסיעה לבריטניה. חובה אם אתה מגיע בטיסה, בספינה (למשל, כחלק משייט), או דרך היבשה, כמו דרך מנהרת הרכבת המחברת את בריטניה וצרפת.

ETA בבריטניה תקף למטרות הנסיעה הבאות:

 • שהות קצרת טווח של פחות משישה חודשים (180 ימים) לתיירות, לימודים קצרים, ביקור חברים ובני משפחה ופעילויות עסקיות וטיפולים רפואיים מותרים
 • שהות לטווח קצר עד שלושה חודשים (90 יום) בזכיון אשרת עובד יצירתי
 • מעבר דרך בריטניה (כלומר, החלפת מטוסים), בין אם עוברים בביקורת הגבולות בבריטניה ובין אם לאו

כדי להיות זכאים ל-ETA, המקסיקנים חייבים לעמוד בתנאים הבאים:

 • היה אזרח של מדינה שיש לה מעמד של ויתור על ויזה בבריטניה. מקסיקו כלולה ברשימת המדינות שאזרחיהן זקוקים ל-ETA כדי לנסוע לבריטניה.
 • להחזיק בדרכון ביומטרי בתוקף לפחות שישה חודשים מעבר לתאריך היציאה המיועד מבריטניה.
 • אין בכוונתך להישאר, לעבוד או ללמוד בבריטניה יותר משישה חודשים.
 • אין לך רישום פלילי והפרות הגירה בעבר בבריטניה או במקומות אחרים.

כל הנוסעים המקסיקניים, כולל ילדים ותינוקות , זקוקים ל-ETA לפני שהם נוסעים לבריטניה. הורים ואפוטרופוסים יכולים להגיש בקשה ל-ETA בשמם.

אנשים שהפרו בעבר את חוקי ההגירה, בעלי עבר פלילי או ריצו עונש מאסר של יותר מ-12 חודשים בבריטניה או בכל מדינה אחרת עשויים שלא להיות זכאים ל-ETA. במקרים כאלה, אנשים אלה עשויים לשקול להגיש בקשה לויזה לבריטניה במקום זאת.

אזרחים מקסיקנים המתכננים לעבוד או לשהות בבריטניה יותר משישה חודשים עדיין חייבים להגיש בקשה לויזה מתאימה לבריטניה. הבקשה והעיבוד של ויזה לבריטניה יישארו ללא שינוי עבור נוסעים מקסיקנים ברגע שמערכת ה-ETA תפעל.

דרישות ל-ETA בבריטניה לאזרחים מקסיקנים

לאחר שה-ETA פתוח למקסיקנים, הזכאים ל-ETA בבריטניה חייבים להכין את דרישות היישום הבאות:

 • דרכון ביומטרי שהונפק על ידי מקסיקו, שאזרחיה אינם צריכים ויזה כדי לנסוע לבריטניה לנסיעות קצרות
 • תמונת פספורט דיגיטלית עדכנית
 • כתובת אימייל חוקית
 • אמצעי תשלום אלקטרוני תקין, כגון כרטיס אשראי או חיוב, Apply Pay או Google Pay

הגשת בקשה ל-ETA בבריטניה למקסיקנים

בקשות ETA בבריטניה לאזרחים מקסיקנים יהיו מקוונות לחלוטין דרך האתר הרשמי של ממשלת בריטניה או האפליקציה מבלי לבקר בקונסוליות או במשרדי ויזה.

מילוי בקשת ETA אמור להימשך 15 דקות לכל היותר. ודא שיש לך את כל הדרישות והמידע הדרוש לפני שתתחיל בתהליך הבקשה. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד מקסיקנים יכולים להגיש בקשה ל-ETA.

 1. העלה או צלם תמונה של הדרכון שבו תשתמש כדי לנסוע לבריטניה. ודא שאתה כולל את התמונה ואת שתי שורות המספרים והאותיות בתחתית.
 2. העלה תמונת פספורט עדכנית או צלם תמונה באמצעות מצלמת המכשיר שלך, אם יש כזו. זה חייב להיות תמונה מקורית ולא צילום מסך. יש לשמור את התמונות כקובץ jpeg או עם סיומת הקובץ .jpg. ילדים בני תשע ומטה לא יצטרכו סריקה או תמונה של פניהם.
 3. מלא את כל המידע הנדרש. אלה כוללים מידע אישי (כלומר, שם, תאריך לידה), פרטי דרכון, פרטי תעסוקה, כתובת מגורים ופרטים ליצירת קשר. אפליקציית ETA אינה דורשת פרטי נסיעה או דרישות כספיות. עם זאת, אזרחים מקסיקנים חייבים להבטיח שהשהות שלהם בבריטניה היא לכל היותר שישה חודשים ויש להם מספיק כספים כדי לכסות את כל הוצאות הנסיעה כדי למנוע בעיות כלשהן.
 4. ענה על שאלות בנושא אבטחה וזכאות. כמו כל ביקור אחר בבריטניה, מבקשי ETA מקסיקניים חייבים לחשוף בכנות רישום פלילי, עבירות הגירה בעבר, וכל אסוציאציות עם או חברות בכל קבוצה או ארגונים לא חוקיים או בלתי חוקיים.
 5. שלם עבור בקשת ETA בבריטניה באופן מקוון. בקשת ETA בבריטניה עולה 10 פאונד כל אחד. כדי להשלים את הבקשה, עליך לשלם את העמלה באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, Apple Pay או Google Pay.

לאחר הגשת הבקשה המקוונת שלך ל-ETA בבריטניה בהצלחה, תקבל אישור בדוא"ל.

טיפים להגשת בקשה ל-ETA בבריטניה לאזרחים מקסיקנים

כדי להימנע מטעויות נפוצות, עקוב אחר ההנחיות האלה עבור יישום מהיר ויעיל של ETA מקוון בבריטניה.

 • ספק או צלם תמונות ברורות ואיכותיות של הדרכון שלך ושל עצמך. ודא שהתמונות תואמות למפרטי תמונת הדרכון והן בצבע מלא ללא פילטרים או אפקטים.
 • ודא שאתה מספק מידע מדויק ואמיתי. כל מידע שגוי או כוזב ואף הסתרת מידע רלוונטי עלול לגרום לדחיית הבקשה.
 • בדוק מראש אם שיטת התשלום המקוונת שלך עובדת ויש לך מספיק כסף כדי לשלם עבור הבקשה באופן מקוון.
 • הקפד לעיין ולבדוק שוב את פרטי הבקשה שלך לפני הגשה.

אם נוסעים צריכים לתקן טעויות בבקשת ה-ETA שלהם , הם יכולים לעשות זאת במהירות על ידי הגשת הבקשה מחדש ותשלום האגרה שוב. עם זאת, מומלץ לעשות כן רק אם הפונה בטוח שמאחורי הדחייה הראשונית עמדו טעויות קלות.

מעבד את ה-ETA בבריטניה למקסיקנים

עם הגשת בקשת ETA בבריטניה, המידע של הנוסעים ייבדק ביסודיות כדי לוודא שהם עומדים בכל קריטריוני הזכאות. זה כרוך באימות פרטים מול מסדי נתונים אבטחה מרובים כדי לזהות אי התאמות או חששות אבטחה פוטנציאליים הנובעים מהאפליקציה.

על המועמדים לקבל החלטה על בקשת ה- ETA שלהם בתוך 72 שעות מהגשת. ברוב המקרים, הנוסעים מקבלים את ה-ETA המאושר שלהם תוך דקות לאחר ההגשה. עם זאת, חשוב לציין שעיבוד של בקשות מסוימות עשוי להימשך יותר משלושה ימים.

כמו אזרחים אחרים הפטורים בויזה, מומלץ לאזרחים מקסיקנים להגיש בקשה ל-ETA שלהם לפני הזמנת הטיול בבריטניה כדי למנוע עיכובים או בעיות אחרות.

אם בקשת ETA נדחתה , אין זה אומר שלמבקש חל איסור מוחלט לבקר בבריטניה. הם עדיין יכולים להגיש בקשה לויזה לבריטניה, תהליך ארוך ומורכב יותר. אם תחליט להגיש בקשה לויזה, ייתכן שיהיה חיוני להתאים את תוכניות הנסיעה שלך בהתאם.

נסיעה עם בריטניה ETA עבור אזרחים מקסיקנים

ה-ETA בבריטניה מקושר דיגיטלית לדרכון של אדם. הוא תקף לשנתיים, ומאפשר ביקורים קצרים מרובים של עד שישה חודשים לביקור. מקסיקנים חייבים להגיש בקשה ל-ETA חדש לאחר שנתיים או כאשר פג תוקפו של הדרכון שלהם, המוקדם מביניהם, כדי להמשיך להיות מורשים לנסוע לבריטניה.

יציאה לבריטניה

נוסעים מקסיקנים שנוסעים לבריטניה חייבים להציג את אותו דרכון המשמש לבקשת ETA המקוונת. אינך יכול להשתמש בדרכון אחר אם יש לך מספר דרכונים. זהו מסמך אלקטרוני או אישור דיגיטלי המקושר לדרכון שלך, כך שאין צורך להדפיס אותו.

לפני העלייה למוביל (כלומר, מטוס, ספינה או רכבת), הרשויות יבדקו אם לנוסעים יש את המסמך המתאים לנסיעה על ידי סריקת הדרכונים שלהם. הם יאפשרו עלייה למטוס רק לנוסעים מקסיקנים שיכולים להציג תעודת זמן או ויזה מאושרת בבריטניה. אנשים שעדיין ממתינים להחלטה בבקשתם לא יורשו לעלות.

מגיעים לבריטניה

ETA אינו מבטיח הרשאה של אדם פרטי להיכנס לבריטניה. עם הגעתם, אזרחים מקסיקנים עם ETA מאושר בבריטניה עדיין חייבים להגיש את מסמכי הזהות שלהם לכוח הגבול של בריטניה.

ודא שיש לך את התיעוד להוכחת תוכניות הנסיעה שלך להמשך אם תתבקש. זה בדרך כלל אומר הצגת כרטיס ליציאה מבריטניה תוך שישה חודשים מהגעת. ייתכן שיהיה צורך גם להוכיח שיש לך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך בבריטניה במהלך שהותך ולחזור הביתה.

גם אם יש לך ETA בבריטניה, אתה עדיין עלול להרחיק אותך בגבול אם תיכשל בבדיקת גבול או לא תעמוד בתנאי כניסה אחרים.

שום גבול פיזי לא מפריד בין ארבע המדינות המרכיבות את בריטניה: אנגליה, סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד. נוסעים מקסיקנים עם ETA מאושר שעברו דרך סוכנות הגבולות בכניסה יכולים לנוע בחופשיות בין מדינות אלו.

בבריטניה, המקסיקנים יכולים להשתמש באמצעי תחבורה שונים, כגון רכבות, מעבורות וטיסות מקומיות. לפני העלייה למעבורת או טיסה פנימית בתוך בריטניה, הם צריכים רק להציג תעודה מזהה, בדרך כלל דרכון או רישיון נהיגה.

ETA בבריטניה אינו תקף באירלנד או במדינות אחרות באירופה.

ה-ETA תקף רק לנסיעות בתוך בריטניה. לא ניתן להשתמש בו כדי להיכנס לרפובליקה של אירלנד, מדינה עצמאית נפרדת או כל מדינה אירופאית אחרת. חשוב לציין שבריטניה אינה חלק מהאיחוד האירופי או מאזור הנסיעות המשותף של שנגן.

אזרחים מקסיקנים המתכננים לבקר באירלנד או במדינות אחרות באירופה צריכים לבדוק את דרישות הכניסה של היעד שלהם ולוודא שהם עמדו בהם לפני הזמנת נסיעתם.

נוסעים יכולים לעיין בדף השאלות הנפוצות לקבלת מידע נוסף על ETA בבריטניה.