מדיניות המשלוחים שלנו נועדה להסביר לך, הלקוח, כיצד אנו מספקים את שירות העיבוד המוצע באתר האינטרנט שלנו.

[1] האתר uk-eta.com הוא סוכנות פרטית של צד שלישי לעיבוד נתונים של יישומי ETA והוא אינו מזוהה בשום אופן עם ממשלת בריטניה.

[2] השירותים הניתנים הם כדלקמן:

  • הזנה ועיבוד נתונים של יישום ETA.
  • עיבוד ועדכון סטטוס באותו יום.
  • מסירת אישור נסיעה בדוא"ל
  • עדכוני פרטי אפליקציה ובדיקת סטטוס למשך שנתיים מרגע קבלת ה- ETA.
  • 24/7 ETA אימייל ותמיכת לקוחות טלפונית.
[3] uk-eta.com אינו מבטיח כי בקשות יתקבלו, אנו מעבדים רק את נתוני האפליקציה של הלקוח ומשתלבים במערכת ETA Home Office.

[4] הלקוח אחראי לספק מידע יישום תקף ומדויק, uk-eta.com אינה אחראית לכל בקשות שנדחו עקב מידע לא חוקי או שגוי שנמסר על ידי הלקוח.

[5] לאחר הגשת נתוני הבקשה, ל-uk-eta.com יהיו 24 שעות לעבד את הבקשה ולספק עדכון סטטוס ללקוח. לא יתקבלו תביעות שירות עבור מסמכי אישור נסיעה שלא נמסרו לפני 24 שעות לאחר מסירת המידע על ידי הלקוח. ללקוח יש את הזכות לתבוע אם לא קיבל מסמך אישור או עדכון סטטוס לאחר 24 שעות.

[6] ניתן להשהות בקשות על ידי משרד הפנים מסיבות מרובות, במקרים אלו נציג שירות לקוחות יצור קשר עם הלקוח לתיאום פתרון אפשרי. אותו מקרה אם הבקשה תידחה.

[7] השירותים הניתנים כאן הם ביחס להגשת בקשות ETA. עלות הטיפול בבקשות כוללת את כל דמי השירות (עד $100), התלויים במיקום המבקש. אנחנו לא קשורים לממשלת בריטניה, משרד הפנים או UKVI. עמלת העיבוד כוללת 10 פאונד המגיעים ל-UKVI עבור הנפקת ה-ETA שלך. אתה יכול להגיש בקשה ישירות דרך https://apply-for-an-eta.homeoffice.gov.uk/how-to-apply . על ידי רכישת השירותים שלנו, הלקוח מסכים לשלם דמי שירות עבור הזנת נתונים ודמי שירות סיוע הכוללים את עמלת החובה של £10 ששולם על ידי uk-eta.com בשמו למשרד הפנים או בריטניה ויזות והגירה עבור מערכת ETA תַשְׁלוּם.

[8] הלקוח מספק גם הרשאה מפורשת לאפשר ל-uk-eta.com לנהל את נתוני האפליקציה שלו ולהגיש בקשה בשמו למערכת ETA של משרד הפנים. על פי מדיניות הפרטיות שלנו והצהרת הפרטיות של ממשלת בריטניה המתייחסת ל-ETA בבריטניה בכתובת: https://www.gov.uk/government/publications/electronic-travel-authorisation-eta-privacy-information-notice

[9] הלקוח מאשר שהוא/ה זכאי ומורשה כדין לשלם באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שהוגש. uk-eta.com תחייב את כרטיס האשראי שהוגש בעמלה כוללת אחת ולא תישא באחריות לכל שימוש בלתי חוקי בפרטי האשראי שנמסרו על ידי הלקוח.

לאחר השלמת שירות העיבוד שלנו באותו יום, הכולל סופי שבוע וחגים, אנו נספק לך את המוצר בדוא"ל בלבד.

אנו ממליצים לך בחום להוסיף את כתובת הדוא"ל שלנו support@uk-eta.com לרשימה הלבנה שלך כדי להבטיח שהדוא"ל שלנו לא יידחה בגלל תיבת דואר נכנס מלאה מדי.

ניתן לקרוא קבצי PDF על ידי שימוש ב- Adobe Reader , שניתן להוריד בחינם

אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע למדיניות המשלוחים שלנו, אנא צור איתנו קשר בדוא"ל בכתובת support@uk-eta.com. אנו נגיב תוך 24 שעות.

שירות העיבוד שלנו נחשב נמסר אליך כאשר הוא נשלח בדוא"ל. אנו ממליצים לך לקחת עותק מודפס של אישור הנסיעה שלך מכיוון שחברות תעופה מסוימות עשויות לרצות לראות עותק שלו בעת הצ'ק-אין.