הנחיות יישום ETA בבריטניה

| נובמבר 30, 2023
הנחיות יישום ETA בבריטניה

אישור הנסיעות האלקטרוני (ETA) עבור בריטניה (בריטניה) נוח ונגיש למבקרים ללא ויזה הנכנסים לאנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד.

אזרחים שאינם זקוקים לויזה כדי לנסוע לבריטניה יכולים להשלים במהירות ולשלם עבור בקשת ETA באופן מקוון כדי לקבל את אישור הנסיעה הדיגיטלי שלהם. עם זאת, משימה קלה הופכת נוטה יותר לטעויות אם היא נעשית באופן אקראי.

כדי להימנע מטעויות נפוצות, עקוב אחר ההנחיות האלה ליישום מהיר ויעיל של ETA מקוון בבריטניה.

הגש בקשה מראש ל-ETA שלך בבריטניה .

נוסעים פטורים בויזה חייבים להגיש בקשה ל-ETA מראש כדי למנוע עיכובים, ביטולים או הזמנה מחדש של נסיעתם לבריטניה.

תהליך הגשת בקשה ל-ETA בבריטניה נמשך בדרך כלל שלושה ימים (72 שעות) עד שהמבקש מקבל החלטה, בין אם אישור או דחייה. מטיילים רבים מקבלים החלטה תוך דקות מהגשת בקשתם. עם זאת, עיבוד חלק מהאפליקציות עשוי להימשך יותר משלושה ימים.

ללא ETA מאושר, ספקים לא יאפשרו לך לעלות על הטיסה, הספינה או הרכבת שלך לבריטניה. גם אם כבר הגשת בקשה ואתה רק מחכה להחלטת בקשת ה-ETA שלך, עדיין תידחה עלייה למטוס.

מילוי טופס הבקשה ETA

אפליקציית ETA בבריטניה היא מקוונת לחלוטין. זה לוקח בערך 10 עד 16 דקות כדי להשלים. למרות שהתהליך צריך להיות מהיר וקל, הקפדה על ההנחיות שלהלן עשויה לסייע במניעת שגיאות רבות בעת מילוי טופס הבקשה.

הכינו את דרישות ה-ETA שלכם.

בדומה לפלטפורמות אחרות של בקשת ויזה או ויזה מקוונת, למערכת היישום המקוונת של ETA בבריטניה יש פרק זמן קצוב. לאחר שתלחץ על הקישור ותתחיל בתהליך, השלם את הבקשה שלך בהקדם האפשרי.

כדי לעזור לך לעשות זאת, הכן את הדרישות שלך והצב אותן בהישג יד כשאתה מתחיל בתהליך הבקשה. הדרישות ל-ETA בבריטניה כוללות את הדרכון שלך, תמונת פספורט עדכנית, כתובת דוא"ל תקפה ואמצעי תשלום מקוון מקובל.

תוקף ההפעלה שלך יפוג אם תישאר לא פעיל באתר במשך 20 דקות, ותצטרך להפעיל מחדש את התהליך – עיכוב מיותר. עליך למלא שוב את כל הפרטים הנדרשים, מכיוון שהאתר אינו שומר נתונים שהוזנו או נשלחו בעבר במהלך מפגש שבוטל.

בדוק ובדוק שוב את הנתונים שאתה מספק.

קרא כל שאלה לפחות פעמיים כדי לוודא שאתה מבין מה שואלים אותך. ודא שאתה מעלה את הקובץ הנכון עבור סריקת הדרכון והתמונה האחרונה שלך. לאחר מכן, לפני הגשת בקשתך, עיין היטב בכל המידע שסיפקת.

בדוק שוב את הפרטים, כגון מספרי דרכונים ומסלול נסיעה, כדי לוודא שהם תואמים למסמכים הפיזיים שלך. טעויות פשוטות, כגון תו או מספר, עלולות להכפיש את הבקשה שלך.

תמיד היה מדויק ואמיתי בתגובות שלך.

ה-ETA שואף לשפר את אבטחת הגבול על ידי בדיקה מוקדמת של נוסעים ללא ויזה לפני שהם מגיעים לבריטניה. הנתונים שתגיש בבקשתך יאומתו על פני מספר מסדי נתונים אבטחה, אז תמיד ענה על כל השאלות בכנות ובדייקנות ככל האפשר למיטב ידיעתך.

אל תספק מידע שקרי או נתונים שלדעתך יגדילו את הסיכויים שלך לקבל אישור. כל אי סדרים בטופס הבקשה שלך עלולים להוביל לעיכובים או לדחיית ה-ETA שלך בבריטניה.

תשלום עבור בקשת ה-ETA שלך בבריטניה

כל בקשת ETA בבריטניה עולה 10 פאונד. עליך לשלם עבור הבקשה באופן מקוון כדי שתוכל להגיש אותה. הפלטפורמה מקבלת כרגע רק כרטיסי אשראי או חיוב, כמו גם Apple Pay ו-Google Pay.

ודא שאתה משתמש באמצעי תשלום מקוון מקובל ללא הגבלות ושיש לך מספיק כסף כדי לשלם עבור בקשת ETA שלך. הזן במדויק את הפרטים כגון מספר כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, שם בכרטיס, תאריך תפוגה וקוד CVV כדי למנוע שגיאות.

תזכורות אחרונות

ה-ETA יהיה מקושר דיגיטלית לדרכון שלך, אז וודא שאתה נוסע לבריטניה עם אותו דרכון שבו השתמשת בבקשתך, למקרה שיש לך יותר מאחד.

נסה להתרחק מכל בעיות משפטיות לפני הטיול שלך לבריטניה, מכיוון שזה יכול להשפיע על זמן ההגעה המשוער שלך. גם אם כבר קיבלת אישור נסיעה מאושר, הרשויות עדיין יכולות לבטל או לבטל את ה-ETA שלך אם מידע חדש יופיע כאשר הדרכון שלך נסרק בגבול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *